Euro Spoko cz.5 (Hiszpania!)

Cały mój scenariusz się spełnił. Wygrała Hiszpania, tak jak to przewidziałam. Zanim o Mistrzach Europy Hiszpanii to przedstawię wyniki ankiety. W ankiecie udział wzięły 4 osoby: 2 z nich postawiły na Hiszpanię, jedna na Włochy, a jedna na Portugalię (przypominam, że ankieta została opublikowana przed rozgrywkami półfinałowymi).


Hiszpanie obronili tytuł i zrobili to w pięknym stylu, wygrali 4 : 0, co najlepsze jest to, że po strzeleniu drugiej bramki przez Hiszpanów powiedziałam, że mogą jeszcze strzelić jeszcze dwie bramki i oto proszę. Hiszpania!!!! Cóż wygrał mój faworyt przez co nie będę obiektywna. W jaki oni sposób się cieszą! Iker Casillas jest najlepszym bramkarzem tych mistrzostw, bez zwątpienia! Od meczu z Włochami (w fazie grupowej) nie stracił żadnej bramki. Hiszpania!!!

Skład reprezentacji Hiszpanii: 
Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (FC Barcelona)
Obrońcy: Raul Albiol (Real Madryt), Jordi Alba (Valencia/FC Barcelona), Alvaro Arbeloa (Real Madryt), Sergio Ramos (Real Madryt), Juanfran Torres (Atletico Madryt), Gerard Pique (FC Barcelona), Javi Martinez (Athletic Bilbao);
Pomocnicy: Sergio Busquets (FC Barcelona), Xavi Hernandez (FC Barcelona), Andres Iniesta (FC Barcelona) Xabi Alonso (Real Madryt), Santi Cazorla (Malaga), Francesc "Cesc" Fabregas (FC Barcelona) David Silva (Manchester City) Jesus Navas (Sevilla), Juan Mata (Chelsea);
Napastnicy: Pedro Rodriguez (FC Barcelona), Alvaro Negredo (Sevilla), Fernando Torres (Chelsea), Fernando Llorente (Athletic Bilbao).

Trener: Vincente del BosqueCzy on nie cieszy się pięknie? Iker Casillas

Te wszystkie bramki były tak genialne, a szczególnie ta druga, pyk i jest! HISZPANIA! Nasze Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie przeszło już do historii, ale jakiej historii, po raz pierwszy drużyna obroniła tytuł sprzed czterech lat. Viva España! Miesiąc pełen piłkarskich wrażeń dobiegł końca, możemy żałować, że nie było w finałach Polaków, ale to byłoby zbyt piękne. Grunt, że wygrał jeden z moich faworytów. Miałam finał marzeń i wygrał mój faworyt (no jeden z faworytów). 
(post zostanie zaktualizowany jeszcze)
Tylko proszę Ramos nie upuść go :) 

Komentarze

Popularne posty