Filmowe wyzwanie "Umrę jak nie zobaczę"

Witajcie w nowym 2014 roku!
Jak postanowiłam tak też zrobiłam. Wypisałam sobie te filmy, które od lat opatrzone są etykietą "muszę obejrzeć" i "umrę jak nie zobaczę" na filmweb.pl. Myślałam, że filmów na tej liście wyjdzie więcej, a jednak pozytywnie (?) się zaskoczyłam. Postanowiłam jednak dodać do tej listy filmy, które chcę obejrzeć z uwagi na grającego w nich aktora lub też reżysera  oraz te, których nie oznaczałam żadną etykietką, ale od dawna dawna chcę je zobaczyć. Założyłam sobie bowiem, że chcę obejrzeć wszystkie filmy z Hughiem Jackmanem, z uwagi, że to mój ulubiony aktor od wielu lat oraz wszystkie (bez wyjątku) filmy Woody'ego Allena i Tima Burtona. Na początek jednak zaprezentuję listę, którą pozwoliłam sobie nazwać Umrę jak nie zobaczę, choć wcale nie mam ochoty umierać z powodu kilkudziesięciu nieobejrzanych filmów, a oto i filmy, które bardzo chce zobaczyć:
 1. Nędznicy
 2. Uwiedziony
 3. Super 8
 4. Czarny łabędź
 5. Historie zagubionych dusz
 6. Dzieci śmieci
 7. Kod dostępu
 8. Foresst Gump
 9. Zielona mila
 10. Incepcja
 11. Siedem dusz
 12. Przed zachodem słońca
 13. Przed wschodem słońca
 14. Piękny umysł
 15. Stowarzyszenie umarłych poetów
 16. Milczenie owiec
 17. Wywiad z wampirem
 18. Atlas chmur
 19. Abraham Lincoln łowca wampirów
 20. Lincoln
 21. Yuma
 22. Zelig
 23. Kraina lodu
 24. X – men: Days of future past
 25. Guardians of Galaxy
 26. Sens życia wg Monty Pytona
 27. Dracula
 28. Labirynt
 29. Blue Jasmine
 30. Pod Mocnym Aniołem
 31. Donnie Darko
 32. Nosferatu wampir
 33. Underworld: Evolution
 34. Underworld: Bunt Lykanów
 35. Underworld: Przebudzenie
 36. Pulp Fiction
 37. Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
 38. Mój przyjaciel Hachiko
Pojawiły się tutaj filmy starsze, jak i te, które premiery będą miały dopiero w tym roku. 38 filmów, niby niewiele, ale jednak patrząc na czas jakim dysponuje jest to trochę sporo z uwagi na to, że chcę obejrzeć jeszcze inne filmy, ale damy radę, a ta lista jest po to, abym w końcu uporządkowała swój mały filmowy światek. Pojawiły się tutaj też filmy, które już oglądałam, ale było to oglądanie tak pobieżne, że chcę obejrzeć je jeszcze raz.

Jeżeli i Ty masz filmy, które chcesz zobaczyć, a wciąż brakuje Ci na nie czasu albo wciąż obejrzenie ich przekładasz na filmy nowe, które wychodzą w kinie - dołącz! Stwórz swoją listę filmów do obejrzenia i podejmij wyzwanie! 

Komentarze

 1. Widziałam 11, ale już bardzo dawno także muszę je sobie przypomnieć.. no i koniecznie zobaczyć pozostałe :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Przeczytałeś moją recenzję/post? Podziel się swoją opinią. Za każde pozostawione tutaj słowo z całego serducha dziękuję! :)

Popularne posty