WYZWANIE CZYTELNICZE: Czytam starą literaturę

Witajcie!
To wyzwanie dojrzewało w mojej głowie od końca października ubiegłego roku, z początkiem tego postanowiłam sobie, że zabiorę się za starszą literaturę, za powieści uznane za klasyki, za znakomitych autorów, których teraz rzadko się czyta. Mam małą listę książek, które chciałabym przeczytać. Postanowiłam, że luty będzie miesiącem, którym oficjalnie rozpocznę to swoje małe wyzwanie, do którego oczywiście zapraszam chętnych. Stworzenie tego wyzwania i pochwalenie się Wam o rzuconym sobie wyzwaniu chcę siebie zmotywować, aby nie były to tylko słowa, ale żebym rzeczywiście przeczytała parę pozycji. 

Jeśli chcesz wziąć udział w tym moim wyzwaniu to poinformuj mnie o tym pod tym postem i wstaw banerek na swojego bloga, podlinkowanego tym postem. 
Chciałabym miesięcznie przeczytać choć jedną książkę wydaną przed wieloma laty, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało, bo może być różnie. Muszę pobuszować w bibliotekach i wybrać się do antykwariatów, aby poszukać perełek do przeczytania.

Komentarze

  1. Bardzo ciekawe wyzwanie. Jednak ja już od jakiegoś czasu nie odwiedzam biblioteki, bo mam swoją osobistą ;)


    Trzymam kciuki, aby udało ci się przeczytać przynajmniej jeden tytuł. Chętnie zobaczę na jakie ciekawe książki udało ci się trafić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja wolę książki kupować, niż wypożyczać, więc pewnie zawitam w antykwariatach, ale wiadomo nie wszystko będę mogła znaleźć ;)

    Dziękuję bardzo! ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Przeczytałeś moją recenzję/post? Podziel się swoją opinią. Za każde pozostawione tutaj słowo z całego serducha dziękuję! :)

Popularne posty