Stosik wrześniowy #19 (#7/2014)

Witajcie!
Jak ten czas pędzi! Jeszcze niedawno stresowałam się przed obroną, a tutaj już kończy się wrzesień i od czwartku rozpoczynam studia magisterskie. Jednak tutaj nie o tym, a o książkach, nabytkach czasowych i tymczasowych września. Nie przedłużając zapraszam do stosiku numer dziewiętnaście. 

Od Wydawnictwa M:

Niewielkich rozmiarów książka, która jednak wciąga i zachęca do refleksji, moją opinię na jej temat już możecie przeczytać.
Krzysztof Koehler - Wnuczka Raguela
Już miałam publikować stos, kiedy zadzwonił listonosz i przyniósł mi jeszcze jedną książkę od Wydawnictwa M, która naprawdę mnie intryguje.


Od wydawnictwa SQN:
Egzemplarz próbny, który dostałam do zrecenzowania przed premierą książki (która już 4 października), jeżeli chcielibyście kupić tą rewelacyjną książkę, możecie to zrobić już teraz w oficjalnej księgarni wydawnictwa. Z moją recenzją możecie się zapoznać, klikając oczywiście w tytuł książki.

Zakupy własne oraz książki pożyczone:

ks. Franciszek Blachnicki - Spojrzenia w świetle łaski
Bruno Ferrero - Ważna róża (zakup jeszcze sierpniowy)
Zbiór opowiadań już przeczytany, których nietypowa recenzja ukaże się za jakiś czas. 

A Wy czytaliście, którąś z tych książek? A może którąś macie w planach?

Komentarze

 1. Zastanawiałam się nad "Wnuczką Raguela" ale na razie się jeszcze nie zdecydowałam. Ciekawa jestem jak Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie również intryguje Wnuczka Raguela. Dobrze, że mam ją już na półce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie przygarnęłabym "Wzorzec zbrodni" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Wzorzec zbrodni" mnie zaintrygował

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Przeczytałeś moją recenzję/post? Podziel się swoją opinią. Za każde pozostawione tutaj słowo z całego serducha dziękuję! :)

Popularne posty