Tłumaczenie winnego


Tłumaczy się winny, a ja się tak czuję. Nie było mnie na blogu miesiąc [a i tak częstotliwość potów była bardzo znikoma]], mało co w tym miesiącu przeczytałam, może jakieś artykuły i wpisy na blogach. Zniknęłam, bo pochłonęła mnie fotografia. Myślałam, że daję radę pogodzić jedno z drugim, ale kiedy tylko miałam czas robiłam i przerabiałam zdjęcia dyplomowe lub inne, które w między czasie się napstrykały, szukałam pracy [a to zabijało mi mnóstwo czasu] i wreszcie chciałam spędzać czas z moim Mężczyzną, z którym oglądaliśmy seriale, filmy i graliśmy w całkiem ciekawą grę planszową [która również pochłaniała czas]. Nie znalazłam czasu na bloga i trudno było mi się skupić, bo głównie tutaj o skupienie, a nie o chęci chodziło, nad czytaniem. Źle mi z tym okropnie, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Przepraszam!

Myślę, jednak, że teraz powrócę już do normalnego trybu pracy, a recenzje będą pojawiać się regularnie. Mam mnóstwo pomysłów na posty, jutro bądź w środę pojawi się stos ostatnich miesięcy, opowiem  Wam także nieco więcej na temat fotografii i zaproszę do mojego świata [pochwalę się dyplomową sesją]. Jak tylko przygotuję nagrody odbędzie się mały konkurs. Mam nadzieję, że już nie zniknę i wrócę do normalnego trybu. Jeszcze raz bardzo Was przepraszam...


Komentarze

  1. Bardzo lubiłam Twoje recenzje i dzięki nim wiele książek przeczytałam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo mi miło, w sobotę powinna ukazać się nowa recenzja. Aktualnie moje życie mocno się zmieniło, inaczej je organizuje, bo tego od mnie wymaga. Za niedługo wszystko się zmieni, ale nie zmieni się moja pasja do blogowania. Zapomniałam nawet o tym wpisie, czas biegnie za szybko pisałam go jeszcze jako panna Pikos, a dziś publikuje swoje recenzje już pod nowym nazwiskiem. Pozdrawiam i zachęcam do dalszego czytania mojego bloga, nigdzie się nie wybieram :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Przeczytałeś moją recenzję/post? Podziel się swoją opinią. Za każde pozostawione tutaj słowo z całego serducha dziękuję! :)

Popularne posty