Weekendowe plany czytelnicze


Przyszedł czas na długi weekend majowy. Czas, kiedy możemy się czytelniczo odkuć. Choć ja ostatnio 90% swojego czasu spędzam w domu, gdyż ze względu na swój stan chwilowo nie pracuję. Nie mniej jednak chciałabym Wam opowiedzieć o moich książkowych planach na ten tydzień. Zasadniczo nie robię takich zestawień, ale czasami warto zrobić wyjątek, prawda? 


Na ten czas przygotowałam sobie trzy książki oprócz tej aktualnie czytanej. Mam nadzieję dokończyć jeszcze najpóźniej niedzielnym popołudniem Czas burzy, a poza tym chciałabym przeczytać:

  • Stephen King To
To książka króla horroru, którą chciałam przeczytać od bardzo dawna. Jakiś czas temu pobrałam ją na czytnik i nawet zaczęłam w poczekalni u lekarza. Niedawno Wam wspominałam, że zawsze mam jedną książkę awaryjnie zaczętą na czytniku, a drugą czytam w wersji papierowej, o ile aktualnie czytana przez mnie książka nie jest w formie e-booka, bo i tak przypadki się zdarzają. Mam nadzieję, że uda mi się To chociaż w połowie przeczytać, gdyż nie ukrywajmy to dosyć opasłe tomisko.

  • Sophie Daull Camille. Moja ptaszyna
Tym razem sięgnę po książkę opartą na faktach. Nie licząc wspomnień, czy biografii rzadko sięgam po takie książki. W tej pozycji autorka chciała zawrzeć pamięć o swojej córce Camille, która zmarła niespodziewanie w Wigilię Bożego Narodzenia.

  • Jane Austen Emma
Zaczęłam Emmę jeszcze w marcu, ale cały czas inne książki przykuwały moją uwagę. Pora dokończyć zaczętą pozycję. Powieść początkowo mocno mnie zaintrygowała, później mój entuzjazm opadł i nie potrafiłam dokończyć czytania

A Wy jakie plany czytelnicze macie na ten czas? 

Komentarze

Prześlij komentarz

Przeczytałeś moją recenzję/post? Podziel się swoją opinią. Za każde pozostawione tutaj słowo z całego serducha dziękuję! :)

Popularne posty